STUDIO-R nabízí


Nahrávání hudby, mluveného slova a zvukových efektů
Ozvučení filmu, videa a reklamy
Mastering a zvukovou úpravu již existujících, méně kvalitních nahrávek

NAHRÁVÁNÍ

Zajišťujeme kompletní profesionální nahrávky hudebních projektů pro CD, playbacků a half playbacků pro televizi a živá vystoupení, demo snímky k novým projektům. Můžeme zajistit profesionální hudebníky a zpěváky. Natočenou hudbu smícháme, provedeme mastering a dodáme na nosiči podle potřeby a domluvy. Nahráváme filmovou a scénickou hudbu, zvukové ruchy a efekty. Pořizujeme nahrávky mluveného slova a případně zajistíme herce, či profesionální mluvčí.

OZVUČENÍ FILMU, VIDEA A REKLAMY

Nahráváme a nasazujeme komentář, hudbu a ruchy v synchronu s dodaným obrazovým záznamem, na přání zajistíme herce nebo dabéry. Můžeme zajistit i natočení a střih videa ve spolupráci s profesionálními filmaři, animátory a televizními techniky. Máme k dispozici databázi hudby, ruchů a zvukových efektů. Provádíme závěrečný mix a záznam dodáme v požadovaném formátu.

MASTERING

Nové, nebo již existující nahrávky upravíme, popřípadě vyčistíme pomocí kvalitních digitálních zařízení, aby snímky zvukově vynikaly ve vysílání, v reklamě nebo při živé produkci. STUDIO-R je vybaveno kondenzátorovými i dynamickými mikrofony světových značek. Pro zajištění zvukové kompatibility s rozhlasem a televizí používáme stejné poslechové audio monitory (aktivní reproboxy) zn. GENELEC. Zvuk je nahráván na harddisk bez omezení počtu audio stop. Využíváme nejnovější profesionální nahrávací programy a nástroje.

Nabízíme kvalitu, vstřícné jednání a profesionální zkušenosti v oblasti hudby, filmu a studiové práce.

Ceny služeb jsou od 299Kč/h, podle rozsahu a náročnosti projektu.

Kontaktujte nás na telefonním čísle +0420 603 426 171 nebo na emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .